Materjalid KOPOS KOLIN a.s. veebilehel on kaitstud autoriõigustega. Kõik materjalid on mõeldud mittekaubanduslikuks kasutamiseks. Tingimused kehtivad veebilehe kõikide keeleversioonide kohta.

Me jätame kõik õigused.

Materjalid on saadaval mitteärilisel ja isiklikuks otstarbeks. Nõustute, et kõik autoriõigused on säilinud. Te austate omandiõiguse teavet, mis on siin ära toodud. Selliste saitide sisu ei ole võimalik levitada, muuta, edastada, või edasi kasutada.

Juurdepääs käesoleva saidi kasutamisele määratakse kindlaks järgmiste tingimuste ja muude õigusaktidega. Saidile juurdepääsemisel ja saidil tutvumiseks nõustute Kasutusingimustega ilma vastuväideteta.

Tingimused

Kui me ei maini teisiti, on kõik saidil avaldatud autoriõigustega kaitstud ja seda tuleb kasutada vastavalt Kasutustingimusteleingimustele, kui KOPOS KOLIN a.s.omandit.

KOPOS KOLÍN a.s. teeb piisavaid jõupingutusi, et säilitada saidil täpset ja ajakohastatud teavet. Kuid KOPOS KOLIN a.s. ei tee mingeid garantiisid ega lepinguid, et tagada täpsus ja ajakohasus. Me ei võta endale mingit vastutust selle saidi sisu vigade või väljajätmise eest, mis hoolimata kõigist jõupingutustest on toimunud.

Veebilehtede kasutamine ja vaatamine on omal vastutusel. KOPOS KOLÍN a.s. ja selle töötajad ja eeskätt veebisaidi administraatorid ei vastuta selle saidi kasutamise tagajärjel tekkinud otsese, juhusliku, tagajärjega kaasneva, kaudse või kaudse kahju eest. Me ei saa vastu võtta mingit vastutust ega garanteeri kahjude eest, mis võivad tekkida teie saidil ligipääsu, selle kasutamise või sirvimise või saidi materjalide, andmete, teksti, piltide või videoklippide allalaadimise eest.

Me ei kontrolli kõiki meie saidiga seotud linke (eriti meie kliendiettevõtjate ja nende veebisaitide müügipunkte) ja me ei vastuta teiste saitidega seotud saitide sisu eest. Lingid nendele lehtedele, välistele või muudele saitidele on kasutatavad omal vastutusel.

KOPOS KOLÍN a.s. võib neid tingimusi igal ajal muuta Teenusetingimuste ajakohastamisega. Kõik tekstireditiivid on külastajate jaoks siduvad.