KOPOS KOLIN a.s. (KOPOS KOLIN Plc) toodab praegu rohkem kui 5000 toodet. Meie toodete hulka kuuluvad harukarbid, kaabli-jaseadmekarbikud, parapetikarbikud, torud, topeltseinaga kaitsetorud (ärimärgid KOPOFLEX® ja KOPODUR® süsteem), poolitatavad kaablikaitsetorud KOPOHALF® ja kaablite juhtimissüsteemid. Ettevõte toodab ka keskkonnasõbralikke tooteid, näiteks halogeenivabadest ja pliivabast materjalist plasttooteid. Arvestades kasvavat nõudlust hoonete ohutuse tagamiseks oleme välja töötanud süsteemid, mis säilitavad tulekahju ajal funktsionaalsuse. Esimene tulele vastupidavuse katse viidi läbi 2009. aastal. Ettevõte kasutab ka tehnoloogiat varjestusplokkide NEUTROSTOP tootmiseks, mis on võimeline kaitsma keskkonda neutronkiirguse eest.
 

Kasvav turunõudlus Tšehhi-s ja kogu maailmas motiveerib meid laiendama oma tegevust teistesse riikidesse. KOPOS-e tooted toodetakse nüüd ka Ukrainas Kolin ja Zhitomiri piirkonna kahes kohas. Ettevõte arendab ka välismaist äritegevust ja konsolideerib oma turupositsiooni teistes maailma osades, nagu Leedu, Läti, Eesti, Taani, Prantsusmaa, Beneluxi, Suurbritannia, Rootsi, Norra või Araabia Ühendemiraatides.

KOPOS KOLIN a.s. töötab rohkem kui 400 inimest ja 9-s ettevõtte tütarettevõtetes 150 inimest. Me teadvustame asjaolu, et ettevõtte töötajad on KOPOSi kaubamärgi edu võti. Meie töötajate eri põlvkonnad töötavad meie firmas erinevates funktsionaalvaldkondades.

Ettevõte on saanud ISO 9001, ISO 14001 ja ISO 50001 sertifikaadi ning Tšehhi kvaliteedi ja ohutu ettevõtte sertifikaate.

Kaasaegne tehnoloogia võimaldab pidevat tootearendust ja on võimaldanud KOPOS KOLIN a.s. saada installatsioonimaterjalide arendamise juhiks.

KOPOS KOLÍN a.s.
Havlíčkova 432, Kolín IV
280 02 Kolín
Tšehhi Vabariik

IČ: 616 72 971
DIČ: CZ61672971

Ettevõte on registreeritud Praha munitsipaalkohtu äriregistris, B jaos, punkt 3689.


Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS

Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS